Hotel Aura

Hotelové pokoje

Apartmán

Pokoje této kategorie nabízejí ložnici, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, bezplatné Wi-Fi připojení, koupelnu s toaletou a vanou nebo sprchou, fén, hygienické potřeby, SAT TV, minibar, čajový set a trezor.
REZERVOVAT POKOJ

Suite

Pokoje této kategorie nabízejí ložnici a obývací pokoj, bezplatné Wi-Fi připojení, koupelnu s toaletou a vanou nebo sprchou, fén, hygienické potřeby, SAT TV, minibar, čajový set a trezor.
REZERVOVAT POKOJ

Junior Suite

Pokoje této kategorie jsou prostorné s rozšířenou plochou pro sezení. Nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení, koupelnu s toaletou a vanou nebo sprchou, fén, hygienické potřeby, SAT TV, minibar, čajový set a trezor.
REZERVOVAT POKOJ

Superior dvoulůžkový

Pokoje této kategorie nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení, koupelnu s toaletou a vanou nebo sprchou, fén, hygienické potřeby, SAT TV, minibar, čajový set a trezor. V případě potřeby lze postele oddělit. Pokoj s balkonem je možné objednat za doplatek 250 Kč pokoj/noc.
REZERVOVAT POKOJ

Superior jednolůžkový

Pokoje této kategorie nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení, koupelnu s toaletou a vanou nebo sprchou, fén, hygienické potřeby, SAT TV, minibar, čajový set a trezor. Pokoj s balkonem je možné objednat za doplatek 250 Kč pokoj/noc.
REZERVOVAT POKOJ

Registration

Forgotten Password?